S E N K R O N G R O U P

Lojistik

Online Depo Yönetim Sistemi

Online Depo Yönetim Sistemi

Lojistik süreçinin en önemli halkalarından bir taneside Depo yönetiminin tüm aşamalarıyla titizlikle takip edilmesi gerekmektedir. Depo yönetimi uygulamaları Sipariş yönetimi, Stok yönetimi, İade yönetimi gibi ana unsurları içermelidir.

Gelen siparişlerin entegrasyon aracılığı ile otomatik alınması yada manuel olarak sisteme yüklemesi yapılabilmesi, e-irsaliye ve e-fatura süreçlerinin otomatik oluşturulabilmesi, siparişin depo içerisindeki tüm aşamalarının detaylıca takip edilebilmesini, günlük, haftalık, aylık gibi sipariş raporlarının alınabilmesi gibi hususları içermelidir.

Teslim alınan ürünlerin kabul aşamasından itibaren siparişe dönüşüp depodan çıkana kadarki aşamaları detaylıca takip edilebilmelidir. Ayrıca tüm ürünleri stok bazında stok girişi ve stok çıkışı hareketleri izlenebilmelidir. Stokların stok devir hızları, Kritik stok seviyesi gibi teknik manadaki analizlere uygun olmalıdır.

Senkron Group Lojistik Bilişim Grubu tarafından geliştirilen, Depo Yönetim Sistemi Uygulaması altı ana başlıkta değerlendirilmiştir.

Sipariş Yönetimi

Gelen tüm siparişlerin süreçlerinin izlendiği modüldür.

Stok Yönetimi

Stok yönetimine ilişkin tüm süreçlerin izlendiği modüldür.

Sipariş iadelerinin tüm süreçlerinin izlendiği modüldür.

Hizmet Detayları

Senkron Group Lojistik Bilişim grubu tarafından geliştirilen Depo Yönetimi uygulması web tabanlı bir uygulama olup altı modülden oluşmaktadır. Uygulamamız Backend Frontend mimarisine göre yazılmış olup API teknolojisini desteklemektedir. Bu sayede API desteği veren tüm üçüncü taraf uygulamalarla entegre edilebilmektedir.

Sipariş Yönetimi Modülü, Depo Yönetimi Uygulamamız müşterilerimizin kendi uygulamalarına kolaylıkla entegre edilebilmesi sayesinde gelen siparişler otomatik olarak sisteme yansımaktadır. Siparişin tüm süreçlerinin detaylıca takip edildiği tüm aşamaları içermektedir. Kapsamlı raporlama seçenekleriyle siparişe ilişkin tüm detaylar liste halinde yada grafik haline listelenebilmektedir. E-İrsaliye ve E-Fatura basma işlemleride bu aşamada gerçekleşmektedir.

Stok Yönetimi Modülü, Müşterilerimize ait gelen paletli malların giriş çıkış kayıtları, ürün bazında stok takibi, stok hareketleri gibi özelleriklerin yer aldığı modüldür, Stok modülü aynı zamanda sipariş yönetimi modülü ile entegre çalışmaktadır, her bir sipariş çıkışı akabinde siparişte yer alan stoklar otomatik olak çıkışı sağlanmakta oluğ, stok çıkışı hareketi olarak kayıtlara geçmektedir. Grafiklerle desteklenmiş raporlama ekranları sayesinde stokların yaşam döngüsü takip edilebilmektedir.

İade Yönetimi Modülü, Müşterilere ait tüm iade süreçlerinin yönetildiği modüldür. Sürecin işleyişine dair detaylı açıklama Lojistik hizmetler bölümünde açıklanmıştır.

Katmadeğerli Hizmetlerimiz

.

Kendi kaynaklarımızla geliştirdiğimiz Depo Yönetimi Uygulaması ile tüm Lojistik süreçlerinizi uçtan uca takip ediyoruz.

Siz üretmeye devam edin

Müşteri memnuniyetinizi artıkmak adına, ürettiğimiz katma değerli hizmetlerle, müşteri memnuniyetinizi artırıyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Depo Yönetim Sistemi hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen bizi arayın.

İletişim

+90 850 305 7351