S E N K R O N G R O U P

Lojistik

Online Kargo Takip Sistemi

Online Kargo Takip Sistemi

Hazırlanmış siparişlerin alıcılarına güvenli tam ve zamanında ulaştırılması önemli unsurlardan biridir. Türkiye'de geniş dağıtım ağına sahip kargo firmaları ile işbirliği sağlanarak siparişlerin ulaştırılması gerekmektedir. Farklı dağıtım firmalarının sağlamış olduğu online takip sistemlerinden ayrı ayrı takip etmek oldukça yorucu ve zaman alıcıdır. Bu sebeplerle tek ekran üzerinden farklı kargo firmalarındaki gönderileri hareketlerinin takip edilebilmelidir.

Senkron Group Lojistik Bilişim Grubu tarafından geliştirilen, Kargo Takip Sistemi Uygulaması üç ana başlıkta değerlendirilmiştir.

Kargo Takip Yönetimi

Kargo teslim sürecine ilişkin tüm detayların izlendiği modüldür.

Kargo İade Takip

İadelere ilişkin tüm süreçlerin izlendiği modüldür.

Kapıda Ödeme Takip

Kapıda ödemeyle ilgili tüm süreçlerinin izlendiği modüldür.

Hizmet Detayları

Senkron Group Lojistik Bilişim grubu tarafından geliştirilen Kargo Takip Sistemi uygulması web tabanlı bir uygulama olup altı modülden oluşmaktadır. Uygulamamız Backend Frontend mimarisine göre yazılmış olup API teknolojisini desteklemektedir. Bu sayede API desteği veren tüm üçüncü taraf uygulamalarla entegre edilebilmektedir.

Kargo Takip Yönetim Modülü, Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile yapılan entegrasyonlar sayesinde, tüm kargo süreçleri kolaylıkla yönetilebilmektedir. Depo Yönetimi Uygulamamızla entegre olarak çalışan kargo modülümüze oradan da ilgili kargo firmalarının sistemlerine otomatik olarak data gönderimi yapılmaktadır. Kargo barkodu oluştuktan sonraki tüm kargo aşamaları ve kargo hareketleri uygulama üzerinden izlenebilmektedir.

Kargo İade Yönetimi Modülü, Kargo dağıtım yapan firmaların teslim edemediği yada hasarlı dönen kargolara ait iade sürecine ilişkin detayların takip edilebilen modüldür.

Kapıda Ödeme Yönetimi Modülü, Sipariş tahsilatlarının ürün teslimi esnasında yapılan tahsilat yöntemine kapıda ödeme yöntemi denilmektedir. Kapıda ödeme yönetimi modülünde bu sürece ilişkin tüm detaylar takip edilebilmektedir.

Katmadeğerli Hizmetlerimiz

.

Türkiye'de yaygın dağıtım ağına sahip kargo firmalarıyla çalışıyoruz, siparişlerinizi Türkiye'nin en ücra köşesine teslim ediyoruz.

Siz üretmeye devam edin

Müşteri memnuniyetinizi artıkmak adına, ürettiğimiz katma değerli hizmetlerle, müşteri memnuniyetinizi artırıyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Kargo Takip Sistemi hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen bizi arayın.

İletişim

+90 850 305 7351