S E N K R O N G R O U P

Lojistik

E-Ticaret Lojistiği Nedir?

E-Ticaret Lojistiği Nedir?

Ticaretin en temel mantığı memnun müşteri kitlesi oluşturmaktır. Bu bağlamda ister hizmet satın ister ürün satın müşteri memnuniyetini artırmak ve sadakatli müşteri kitlesi oluşturmak için verilecek hizmetin tam ve doğru verilmesi gerekmektedir. Özellikle ürün satışı yapan firmalar için ürünlerin depolanması, gelen siparişlerin hazırlanması, hazırlanan siparişlerin sevk ve dağıtımının yapılması, dağıtım sonrası yaşanabilecek problemlerin çözümü, iade ve değişim yönetimi, envanter takibi gibi konular lojistik sürecini oluşturmaktadır.

Lojistik süreçlerini yönetmek aynı zamanda uzmanlık ve tecrübe gerektirmektedir. Efektif depo yönetimi, ürün gereksinimlerine uygun bir şekilde doğru ve güvenli sipariş hazırlama, sevk ve dağıtım işlemleri gibi operasyonlar kendi içinde bilgi ve birikim gerektiren hususlardır. Genellikle bu konularda işletmeler yetersiz kalmakta, hem iş anlamında hemde maliyetler anlamında problem oluşturmaktadır.

İşletmeler uçtan uca e-ticaret lojistiği süreçlerini bu konuda denetimli ve profesyonel firmalarla partmerlik yaparak daha kaliteli ve daha az maliyetli hizmet oluşturmaktadırlar.

Senkron Group Lojistik olarak tüm tecrübe ve deneyimlerimizle en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Düşük Maliyet

Düşük maliyetli fiyat avantajlarından yararlanın

Profesyonel Hizmet

En iyi deneyim ve tecrübelerimizden yararlanın

Güçlü Entegrasyon

Güçlü uygulama altyapısı ile entegrasyonlardan yararlanın

Hizmet Detayları

Senkron Group Lojistik son teknolojiye uygun olarak hazırladığı altyapısı sayesinde işletmelerin kendi sipariş sistemlerine entegrasyon yaparak otomatik siparişleri almaktadır. Depo Yönetimi Uygulaması ile tüm sipariş hazırlama süreçlerini ve stok yönetimi süreçlerini anlık olarak takip edebilmektedir.

Depolama, Stok (Envanter) yönetimi, Sipariş Hazırlama yönetimi, iade yönetimi, kargo takip sistemi gibi uygulamalarla müşterilerimize tam ve eksiksiz hizmet vermekteyiz.

E-Ticaret Lojistiği Süreçleri

E-Ticaret Lojistiğinin Avantajları

E-Ticaret Lojistiği Süreçlerinin tamamını sizin yerinize biz yönetiyoruz.

Siz Üretmeye Devam Edin

Müşteri memnuniyetinizi artıkmak adına, ürettiğimiz katma değerli hizmetlerle, müşteri memnuniyetinizi artırıyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

E-Ticaret Lojistiği hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen bizi arayın.

İletişim

+90 850 305 7351