S E N K R O N G R O U P

Lojistik

Entegrasyon (Web Servis)

Entegrasyon (Web Servis)

Günümüzde teknolojisinin geldiği yer itibariyla farklı sistemlerin birbirileriyle iletişim halinde olması, çift yönlü olarak data alışverişinde bulunması gerekliliğini doğurmuştur. Bir alışveriş sistemine gelen siparişlerin otomatik olarak başka bir sisteme aktarılması yada depo yönetimi uygulamasında hazırlanan siparişle ait alıcı bilgilerinin kargo firmasının sistemine aktarılması gibi örnekler sayılabilir.

Senkron Group Lojistik Bilişim ekibi tarafından geliştirilmiş altyapı sayesinde Rest API desteği veren tüm üçüncü taraf uygulamalarla entegrasyon sağlamaktayız.
İş süreçlerinin gerektirdiği durumlar karşısında yeni servisler geliştirmeye devam ediyoruz.
Bir Rest API servisi üç ana başlıkta değerlendirilmektedir.

Planlama

Servis içeriğinin belirlenmesi sürecidir.

Servisin Yazılması

Planlanan servisin yazılım geliştirilmesi sürecidir.

Teknik Doküman

Servisin kullanımına ilişkin teknik doküman hazırlama sürecidir.

Hizmet Detayları

Kendi kaynaklarımızla geliştirdiğimiz uygulamaların ihtiyaçlar doğrultusunda farklı sistemlerlede uyum içerisinde çalışabilmesi amacıyla entegrasyon web servis Rest API alt yapısı geliştirilmiştir. Bu sayede Depo Yönetimi Uygulaması ekseninde farklı uygulamalarla bilgi alışverişi gerçekleştiriyoruz. Hali hazırda müşteri sipariş sistemine yapılan entegrasyon ile siparişlerin otomatik olarak transferini gerçekleştirdik. Böylece siparişleri excele çek oradan farklı sisteme yükleme gibi elle yapılan işlemleri ortadan kaldırdık.

Rest API teknolojisinin güçlü yapısı sayesinde çalıştığımız kargo firmaları ile entegrasyon sağlayarak siparişi hazırlanan gönderiye ilişkin alıcı bilgilerini otomatik olarak kargo firmasının sistemine aktarıyoruz. Kargo hareketlerinin tamamını bu servis sayesinde kendi uygulamamız üzerinde gösteriyoruz. Farklı kargo firmalarından bu bilgileri toplayarak tek bir modül üzerinde takip edilebilmesini sağlıyoruz.

Rest API desteği veren tüm uygulamalarla entegrasyon sağlıyoruz.

Katmadeğerli Hizmetlerimiz

.

Mevcut sistemlerinizle kolayca entegrasyon çalışarak otomatik bilgi akışı sağlıyoruz.

Siz üretmeye devam edin

Müşteri memnuniyetinizi artıkmak adına, ürettiğimiz katma değerli hizmetlerle, müşteri memnuniyetinizi artırıyoruz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Entegrasyon hizmetimizle ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen bizi arayın.

İletişim

+90 850 305 7351