S E N K R O N G R O U P

Lojistik

Sevk ve Dağıtım

Sevk ve Dağıtım

Siparişlerinizin zamanında ve güvenli bir şekilde alıcılarına ulaşması lojistik süreçlerinde önceli başlıklarından bir tanesidir. Hazırlanan siparişlerinizin güvenli bir şekilde en hızlı süre içerisinde alıcılara teslim edilmesi gerekmektedir.

Senkron Group Lojistik olarak siparişlerinizin hızlı ve güvenli bir şekilde alıcılara ulaşabilmesi için Türkiye'nin en geniş dağıtım ağına sahip kargo firmaları ile çalışmaktayız. En ücra yerlere gönderim sağlanmaktadır. Aynı gün ve ertesi gün teslimat seçenekleriyle hizmet vermekteyiz.

Dağıtım sürecindeki en önemli problemlerden bir taneside kargo gönderimi sağlandıktan sonra yaşanacak problemlerin çözümlenmesidir. Bu noktada çalıştığımız partner kargo firmalarından üst düzey müşteri hizmeti aldığımızdan dolayı yaşanan problemlere efektif ve hızlı çözüm üretmekteyiz.

Anlaşmalı olduğumuz Türkiye'nin en yaygın dağıtım ağına sahip kargo ve dağıtım firmaları ile farklı seçeneklerde hizmet sunuyoruz.

Standart Gönderim

Yurt içi standart gönderim hizmetidir.

Aynı Gün Teslim

İstanbul içi aynı gün teslim hizmetidir.

Kapıda Ödeme

Tüm Türkiye geneli kapıda ödeme hizmetidir.

Hizmet Detayları

Sevk ve dağıtım hizmetlerimiz tüm Türkiye geneli yaygın dağıtım ağına sahip dağıtım firmaları ile çalışmaktayız. Gönderilerinizin zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Online Kargo Takip sistemi uygulaması ile farklı dağıtıcı firmalara ilişkin kargo gönderilerinizi tek ekrandan tüm kargo süreçlerini takip edebilirsiniz.

Katma Değerli Hizmetlerimiz

.

“Tüm Türkiye geneli yaygın dağıtım ağına sahip firmalarla güvenli ve zamanında teslimat sağlıyoruz."

Siz üretmeye devam edin

Müşteri memnuniyetinizi artıkmak adına, ürettiğimiz katma değerli hizmetlerle, müşteri memnuniyetinizi artırıyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Dağıtım hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen bizi arayın.

İletişim

+90 850 305 7351